Kalėdinis renginys „Balta balta“

Aukcionas/mugė „Balta balta“Kalėdiniame renginyje „Balta balta“ bus galima įsigyti mano paveikslų ir taip paremti sunkiomis ligomis sergančius vaikus.

Interjero dekoro elementų kūrėjai „Balta ant juodo“ kartu su labdaros ir paramos fondu „Rugutė“ kviečia į gruodžio 15 dieną, 18 val. Vilniuje, adresu A. Jakšto g. 9, (istorinėje Teatro salėje) vyksiančią kalėdinę mugę/aukcioną. Akcijos metu surinktos lėšos bus skiriamos vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, gydymo sąlygoms gerinti.

Renginio metu vyks kalėdinė mugė, kurioje savo produkcija – aksesuarais, kulinariniais ir kitokiais gaminiais – prekiaus nemažai lietuvių kūrėjų bei verslininkų, tokių, kaip: Tashe Tashe, Meraki, Donut Lab, Čiop Čiop, Rokenbau, Barzdaskučiai ir kiti. Renginio dalyviai bus kviečiami dalyvauti aukcione, kuriame aukciono principu galės įsigyti pačių žinomų lietuvių gamintojų atrinktos produkcijos. Aukciono metu surinktos lėšos bei dalis mugėje prekiausiančių gamintojų pelno bus skirta labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Paramos akcijos metu kiekvienas norintis galės įsigyti dovanų sau ir savo artimiesiems, taip pat pasiklausyti grupės „Karma“ vokalisto Kazimiero Likšos akustinio koncerto bei pasimėgauti karštu kalėdiniu gėrimu.

Akcijos sumanytoja, „Balta ant juodo“ įkūrėja Agnė Stackevičiūtė teigia, kad šios mugės idėja gimė iš noro įprasminti dovanojimo reiškinį. „Tokios mugės ir aukciono idėja graži yra tuo, kad žmonės, pirkdami kalėdines dovanas žinos, jog be dovanojimo džiaugsmo, tuo pačiu jie prisidėjo ir prie išties kilnaus tikslo. Be kita ko, bendrai gerumo akcijai norėjosi suburti Lietuvoje kuriančius ar vietinį verslą turinčius žmones. Džiaugiamės bendradarbiaudami su labdaros ir paramos fondu „Rugutė“, šiemet švenčiančiu savo veiklos dešimtmetį ir žinome, kad bendros mūsų akcijos metu surinktos lėšos bus panaudotos tikslingai ir prasmingai – onkologinėmis ligomis sergančių vaikučių geresniam gydymui užtikrinti. Mugėje lauksime visų, kurie mugėje ar aukciono metu įsigiję dovanų sau ir savo artimiesiems prisidės prie itin svarbios pagalbos tiems, kuriems jos reikia ne vien simboliškai, bet ir gyvybiškai“ – teigia „Balta ant juodo“ atstovė.

Akciją organizuoja interjero dekoro elementų kūrėjai „Balta ant juodo“ bei labdaros ir paramos fondas „Rugutė“.

Visa informacija ir išankstinė registracija el.paštu: info@juodabalta.lt.

Renginio draugai: Pušku Pušku, žurnalas „Raktas“, J9 investicijos, Monotwo, Dievinu dirbtuves.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.